Zobacz nowy zwiastun The Sinking City

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio Frogwares opublikowało nowy zwiastun The Sinking City. W materiale zaprezentowano nieużyte nigdy wcześniej ujęcia, skupiające się na przedstawieniu szaleństwa szerzącego się w mieście Oakmont.

The Sinking City będzie grą akcji osadzoną w otwartym świecie wykreowanym na wzór uniwersum Lovecrafta. Produkcja zabierze nas do gnijącego i zdeprawowanego miasta, w którym gracze wcielą się w rolę Charlesa Reeda. Jest to prywaty detektyw, który utknął w Oakmont z powodu tajemniczej powodzi. Jego głównym zadaniem jest odkryć źródła zła, które opanowało miasto i umysły jego mieszkańców.

Zespół Frogwares weźmie także udział w tegorocznym E3 by zaprezentować finalną wersję gry, która zostanie wydana 27 czerwca 2019 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów