Zobacz najmniejszy kontroler do konsoli Nintendo Switch

Nowy kontroler kompatybilny z Nintendo Switch

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Zero 2 8bitdo
Zero 2 8bitdo

Na pewno większość z Was kojarzy producenta sprzętu 8BitDo. Słynie on m.in. z retro kontrolerów czy adaptera, który pozwala grać, za pomocą pada z konsoli PlayStation 4 lub Xbox One na Nintendo Switch.

Już 15 stycznia firma wypuści na rynek kolejnego gamepada. Tym razem jest to Zero 2, prawdopodobnie najmniejszy kontroler kompatybilny z Nintendo Switch.

8BitDo - Zero 2 jest naprawdę mały

8BitDo – Zero 2 jest naprawdę mały

Nowe urządzenie możecie używać nie tylko do gry na Switchu, ale także do rozgrywki na komputerach PC, macOS, Raspberry Pi i telefonach z systemem Android. Sprzęt łączy się za pomocą Bluetooth. Urządzenie posiada baterię o mocy 180mAh Li-on, która ma zapewnić 8 godzin rozgrywki.

Niestety mały rozmiar Zero 2 ma swoją cenę. Ze względu na brak drążków analogowych oraz przycisków LZ i RZ, produkt nie nadaje się do niektórych gier.

Sprzęt obecnie można zamówić za pośrednictwem Amazona. Został wyceniony na 20 dolarów, czyli około 77 złotych.

Więcej o sprzęcie poczytacie na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: https://8bitdo.com/zero2/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów