Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

OGÓLNE

8bitdo przygotowało adapter dla kontrolerów do PlayStation Classic

PlayStation Classic

8bitdo nie zwalnia tempa, niedawno pojawiło się PlayStation Classic, a firma już zapowiedziała, że wyda dedykowany adapter. Pozwoli on podłączyć do mini konsoli bezprzewodowe kontrolery jak Dualshocka 4 i wiele innych.

Choć rozmieszczenie klawisze od czasu pierwszego kontrolera dla PlayStation niespecjalnie uległy zmianie, to jednak komfort użytkowania przemawia za najnowszym padem.

Bezprzewodowy adapter nie jest kompatybilny wyłącznie z PlayStation Classic, ponieważ można go używać z Nintendo Switch, komputerami z Windows, macOS lub Raspberry Pie. Jeżeli lubicie używać bezprzewodowych kontrolerów z waszymi konsolami/PC, warto zainteresować się adapterem.

8bitdo Ps Classic 980x620

Adapter nie ma problemów ze współpracą z Dualshockiem 3, kontrolerem Pro dla Nintendo Switch, Joy – Conami, kontrolerem Pro dla Wii U i większością kontrolerów 8bitdo. W takiej sytuacji produkt sprawdzi się również w działaniu z innymi urządzeniami, jeżeli nie macie PlayStation Classic.

W tej chwili adapter 8bitdo jest dostępny w przedsprzedaży na Amazonie, a jego cena wynosi tylko 19,99 dolarów. Wysyłka rozpocznie się dopiero 31 grudnia.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement