Zobacz krwawy premierowy zwiastun God’s Trigger

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
God's Trigger
God's Trigger

Już 18 kwietnia zadebiutuje God’s Trigger, szalona i brutalna gra akcji z widokiem z góry od rodzimego studia One More Level. Tytuł będzie dostępny od czwartku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Z okazji premiery, możecie już obejrzeć zwiastun premierowym, świeżo wykuty w ogniach piekielnych.Na materiale zobaczymy przedsmak nadchodzącej akcji i poznamy pierwsze szczegóły fabuły. Bohaterami God’s Trigger jest dość oryginalna dwójka z piekła rodem: Harry – upadły anioł oraz Judy – zbiegła z piekła demonica. Co ciekawe, duet ten ma uchronić świat przed apokalipsą, ale robi to w najbardziej krwawy z możliwych sposobów.

Podczas krwistej, ośmiogodzinnej kampanii – dostępnej w trybie solo i kooperacji – gracze będą musieli wykazać się zręcznością w wycinaniu opętanych śmiertelników, kultystów końca świata oraz nadprzyrodzonych stworzeń z piekła i nieba rodem.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów