Znamy liczbę graczy w becie trybu Blackout w Call of Duty: Black Ops 4!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Call Of Duty Black Ops Iv Blackout
Call Of Duty Black Ops Iv Blackout

Zapewne wielu z Was zadawało sobie pytanie, jak duży będzie tryb Blackout, czyli odpowiednik battle royale w Call of Duty: Black Ops 4. Wszelkie wątpliwości i domysły mogą zostać rozwiane. Jak donosi redakcja Game Informera, w nadchodzących testach trybu Blackout, na jednej mapie będzie mogło znajdować się jednocześnie 80 graczy.

Okazuje się jednak, że liczba ta może ulec zmianie po premierze gry. Jeden z wysoko postawionych pracowników Treyarch, Dan Bunting, poinformował, że podczas przeprowadzanych przez deweloperów testów, na jednej mapie znajdowało się aż 100 graczy. Jest to więc standard, który obecnie na rynku prezentują takie gry z gatunku battle royale jak Fortnite czy Playerunknown’s Battlegrounds.

Ponadto do sieci trafił również pierwszy zrzut ekranu ze wspomnianego trybu, który ujrzymy w Call of Duty: Black Ops 4. Ową grafikę znajdziecie oczywiście poniżej.

Przypomnijmy, że beta testy Blackout rozpoczną się już w poniedziałek, 10 września, na konsolach PlayStation 4. Gracze korzystający z komputerów osobistych oraz posiadacze Xboxa One, dołącza do zabawy 4 dni później, czyli 14 września.

Premiera gry Call of Duty: Black Ops 4 zaplanowana jest na 12 października tego roku. Tytuł ten trafi oczywiście na wyżej wymienione platformy.

Call of Duty: Black Ops 4 – pierwszy zrzut ekranu z trybu Blackout

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów