Beta Call of Duty Black Ops 4 z nowym trybem rozgrywki

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops IV

Call of Duty black Ops 4 jest obecnie w fazie beta testów i osoby biorące w nich udział mogą sprawdzić tryb Blackout. Początkowo zwiększono limit graczy, a teraz pojawi się nowy tryb rozgrywki, zatytułowany Close Quarters.

Poza zwiększeniem limitu graczy w wariacji trybu Battle Royal dodano również pierwszy event, jest nim Fast Collapse. Jednak tym razem Close Quarters skupi się na grze w pojedynkę, więc nie ma mowy o wejściu w duecie lub z ekipą.

Beta Call Of Duty Black Ops 4

Walka w nowym trybie odbywa się wyłącznie z użyciem strzelb, podstawowych pistoletów, pistoletów maszynowych i walki wręcz. Ta ostatnia opcja wydaje się być szczególnie interesująca.

Wraz ze startem nowego trybu rozgrywki do Blackout dodano nowe postaci, są nimi Mason, Menendez, Reznov i Woods. Poza skupieniem się na nowej zawartości Treyarch nie zapomina o wprowadzaniu poprawek w rozgrywce.

Call of Duty Black Ops 4 zadebiutuje 12 października bieżącego roku na PlayStation 4, Xboksie One i PC.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/09/14/call-of-duty-black-ops-4-beta-update-adds-close-quarters-mode/#/slide/1

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów