Znamy przybliżoną datę premiery gry World War Z!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Producent gry, czyli ekipa Saber Interactive, zdradził przybliżoną datę premiery gry World War Z. Okazuje się, że twórcy chcą, aby ich najnowszy tytuł trafił do graczy w 2019 roku. Produkcja oparta na filmie studia Paramount Pictures zmierza do posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerów osoistych.

Oprócz wyżej wymienionych informacji do sieci trafił także nowy zwiastun. Na udostępnionym materiale widzimy jaką mocą cechuje się silnik Swarm Engine. Nie od dziś wiadomo, że w World War Z będziemy musieli stawić czoła naprawdę sporym hordom zombie. Trzeba przyznać, że na zwiastunie wygląda to naprawdę obiecująco i przerażająco.

World War Z jest kooperacyjną strzelanką. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a naszym głównym zadaniem jest przetrwanie. Akcja gry rozgrywać się będzie na ulicach Moskwy, Nowego Jorku oraz Jerozolimy.

World War Z – zwiastun „The Horde”

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów