World War Z z milionem sprzedanych kopii w ciągu tygodnia

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
World War Z Game
World War Z Game

World War Z niedawno zadebiutowało na wszystkich wiodących platformach, a Saber Interactive ma już się z czego cieszyć. Zaledwie tydzień po debiucie gra sprzedała się w milionie egzemplarzy.

Mathew Karch przyznał, że nie spodziewał się tak ciepłego przyjęcia najnowszej produkcji studia opartej na filmie o tym samym tytule. Najbardziej cieszy go wynik poza Stanami Zjednoczonymi, a zaraz po premierze 70 tysięcy graczy zdecydowało się na streamowanie rozgrywki.

Jesteśmy zadowoleni ze sprzedaży gry w Europie i Stanach Zjednoczonych. Łącznie 70 tysięcy graczy (połączone dane z PC, PS4,XBO) zdecydowało się na nagrania streamowanie rozgrywki. Najbardziej jesteśmy zadowoleni ze sprzedaży wersji PC za pośrednictwem Epic Games Store w Europie, bo sprzedaż w US to zaledwie 1/4.

Warto dodać, że World War Z było również na szczycie cotygodniowej listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. To bardzo dobra wiadomość dla studia odpowiedzialnego za grę i wydawcy, ponadto Vampyr niedawno przebił barierę miliona sprzedanych kopii, co również może napawać optymizmem.

Od czasu premiery World War Z zbiera pochlebne recenzje, może nie są to bardzo wysokie noty, ale zainteresowanie graczy grą nastawioną na kooperację nie maleje.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/04/23/world-war-z-sales-one-million/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów