Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

World War Z z milionem sprzedanych kopii w ciągu tygodnia

World War Z Game
World War Z Game

World War Z niedawno zadebiutowało na wszystkich wiodących platformach, a Saber Interactive ma już się z czego cieszyć. Zaledwie tydzień po debiucie gra sprzedała się w milionie egzemplarzy.

Mathew Karch przyznał, że nie spodziewał się tak ciepłego przyjęcia najnowszej produkcji studia opartej na filmie o tym samym tytule. Najbardziej cieszy go wynik poza Stanami Zjednoczonymi, a zaraz po premierze 70 tysięcy graczy zdecydowało się na streamowanie rozgrywki.

Jesteśmy zadowoleni ze sprzedaży gry w Europie i Stanach Zjednoczonych. Łącznie 70 tysięcy graczy (połączone dane z PC, PS4,XBO) zdecydowało się na nagrania streamowanie rozgrywki. Najbardziej jesteśmy zadowoleni ze sprzedaży wersji PC za pośrednictwem Epic Games Store w Europie, bo sprzedaż w US to zaledwie 1/4.

Warto dodać, że World War Z było również na szczycie cotygodniowej listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. To bardzo dobra wiadomość dla studia odpowiedzialnego za grę i wydawcy, ponadto Vampyr niedawno przebił barierę miliona sprzedanych kopii, co również może napawać optymizmem.

Od czasu premiery World War Z zbiera pochlebne recenzje, może nie są to bardzo wysokie noty, ale zainteresowanie graczy grą nastawioną na kooperację nie maleje.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement