Znamy dokładne daty premiery Dying Light na całym świecie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Techland ogłosił dzisiaj daty światowej premiery Dying Light. Gra będzie miała premierę w wersji cyfrowej PC w dniu 27 stycznia 2015. W Ameryce Północnej i Południowej, wydania cyfrowe oraz  pudełkowe na konsole PlayStation 4 i Xbox One będą dostępne tego samego dnia. W Europie, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie, Dying Light w wersji cyfrowej będzie dostępny w dniu 28 stycznia 2015.

Wersje pudełkowe będą dostępne na tych terytoriach 27 lutego 2015. Ponadto, wszystkie osoby, które złożyły pre-order, a premiera na tym terytorium została opóźniona, otrzymają dwie paczki zawartości dodatkowej – „Cuisine & Cargo” oraz „Ultimate Survivor Bundle” – całkowicie za darmo.

Tryb multiplayer „Be the Zombie”, który umożliwia wcielenie się w postać Nocnego Łowcy i najeżdżanie rozgrywek innych graczy, będzie dostępny za darmo – na każdej platformie, na całym świecie

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Antek pisze:

    Mam nadzieję że będę mógł pograć w grę już 30 stycznia, bo jak nie to się wkurzę. Moja konsolka już czeka
    :)

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów