Znamy dodatkową zawartość w The Division 2 w ramach wsparcia pierwszego roku

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
The Division 2
The Division 2

The Division 2 wchodzi właśnie w fazę otwartych beta testów, a wczoraj podczas streamu State of the Game, Massive wreszcie zapowiedziało zawartość na pierwszy rok wsparcia gry.

Wszystkie dodatki będą darmowe, ale kupując Złotą Edycję gry, Ultimate lub osobno przepustkę pierwszoroczną, będziemy mieli wcześniejszy dostęp do nowości, które przygotowano.

Zawartość:

  • wcześniejszy dostęp do epizodów (nowych misji fabularnych) na tydzień przed graczami bez przepustki.
  • bezpośrednie odblokowanie 3 nowych specjalizacji. Gracze bez przepustki będą musieli je odblokować poprzez rozgrywkę. Posiadacze Year 1 Pass dostaną dodatkowe przedmioty kosmetyczne związane z daną specjalizacją.
  • pojawią się specjalne zadania, które przybliżą nam podróż do Waszyngtonu, po ich wykonaniu dostaniemy przedmioty do personalizacji plecaka.
  • kontrakty na zabicie ważnych celów, dzięki nim możemy dostać lepszy sprzęt, ale w momencie polegnięcia na polu walki, kontrakt jest anulowany i nie można do niego wrócić.
  • dodatkowe stroje dla postaci.

Massive pomyślało również o specjalnym sklepie z przedmiotami kosmetycznymi, które wykupimy za walutę premium. To oznacza wprowadzenie mikrotransakcji, które zdążyły pojawić się w pierwszej odsłonie.

Warto dodać, że możecie już pobrać klienta otwartej bety The Division 2, który waży prawie 46GB. Warto zrobić to dziś, bo od jutra będziecie mogli od nowa przemierzyć Waszyngton i poznać parę nowości, które się pojawią.

The Division 2 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC 15 marca bieżącego roku.

Źródło: https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-us/news-updates/345114/the-division-2-year-1-content-year-1-pass-and-monetization-details?refreshStatus=toDelete

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów