Dodatek The Division 2: Warlords of New York zadebiutuje w marcu – zobacz zwiastun

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
The Division 2
The Division 2

Ubisoft opublikował dzisiaj zwiastun oraz podał szczegóły dotyczące pierwszego dużego rozszerzenia do gry The Division 2. Dodatek zatytułowany Warlords of New York zadebiutuje 3 marca i ponownie zabierze graczy do Wielkiego Jabłka, w którym rozgrywała się akcja pierwszej części strzelanki. Tym razem jednak, nie będzie tak mroźnie.

Agenci będą musieli się zmierzyć z Aaronem Keenerem. Jest to jeden z pierwszych zbuntowanych agentów, który zdążył już napsuć wcześniej krwi Division. Tym razem podbił on Dolny Manhattan i zamierza rozprzeszczenić nowy śmiercionośny szczep wirusa. Naszym zadaniem będzie za wszelką cenę powstrzymać Keenera. Sprawa jednak nie będzie prosta, bo zanim dobierzemy mu się do skóry, będziemy musieli rozliczyć się z jego czterema przydupasami.

Dodatek oprócz nowego wątku fabularnego doda cztery duże lokacje: Dzielnice finansową, Centrum administracyjne, Battery Park i obszar Two Bridges. Będziemy mogli zwiedzić takie kultowe miejscówki jak Wall Street czy Chinatown. Gracze do dyspozycji otrzymają także nowy HUB o nazwie Heaven. Nie zabraknie także wielu kosmetycznych zmian, chociażby w kwestii rozwoju postaci i zarządzania ekwipunkiem.

Gra The Division 2 zadebiutowała 15 marca 2019 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów