Znamy datę premiery World War 3 w Early Access

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
World War 3 (3)
World War 3

Rodzime studio The Farm 51, poinformowało dzisiaj, że zamknięte testy World War 3 dobiegają końca i gra niebawem zadebiutuje na platformie Steam w fazie Early Access. Inwazja rozpocznie się dokładnie 19 października bieżącego roku. Gra we wczesnym dostępie będzie dostępna w modelu soft-price, za jedyne 28 dolarów. 

World War 3 to sieciowa, taktyczna pierwszoosobowa strzelanka, która pozwala zmierzyć się z innymi graczami we współczesnych starciach militarnych na wiernie odwzorowanych ulicach takich europejskich miast jak Warszawa, Berlin czy Moskwa.

Gra została zapowiedziana w maju i bardzo spodobała się graczom, którzy podczas sierpniowych targów Gamescom mogli wypróbować jej wersję demo. Produkcja może mocno namieszać w towarzystwie pierwszoosobowych shooterów nastawionych na rozgrywkę wieloosobową. Projekt wygląda bardzo ambitnie i jeśli twórcy poradzą sobie z mechaniką i stworzą satysfakcjonujący felling broni, to World War 3 może okazać się hitem.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów