Znamy datę premiery Ride 3. Kultowa trasa na nowym materiale

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Ride 3
Ride 3

Studio Milestone ogłosiło dzisiaj, że gra Ride 3 zadebiutuje już 8 listopada w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. To już trzecia kolejna odsłona serii symulatorów wyścigów motocyklowych, która swój początek miała w 2015 roku.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun gry, na którym zaprezentowano znajdującą się we Włoszech trasę Strada della Forra. Aby oddać piękno tej lokacji, deweloperzy z Milestone wykorzystali technikę skanowania przy użyciu dronów i fotogrametrii lotniczej.

Ride 3 ma pod względem wizualnym prezentować się znaczniej okazalej od wydanego w 2016 roku Ride 2. Jest to pierwsza odsłona cyklu opracowana na Unreal Engine 4, dodatkowo, twórcy zaoferują rozbudowany tryb kariery, edycję Livery i wiele ulepszeń względem poprzednich dwóch części.

Zwiastun Ride 3

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów