Gra rajdowa Gravel debiutuje dziś na PC, PS4 i Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Gravel
Gravel

Gravel to kolejna gra rajdowa od studia Milestone, które stoi za produkcją takich serii jak RIDE, WRC czy MotoGP. Co to oznacza dla gracza? Tyle, że możemy się spodziewać solidnej gry, gdyż pomimo iż studio jest czołowym twórcą gier wyścigowych, to jednak żadna z jego wcześniejszej produkcji, nie wybiła się znacznie ponad przeciętność.

Gravel pozwali nam się zmierzyć w wyścigach terenowych w starym, arcadowym stylu. W grze dostępne są cztery zróżnicowane tryby dla jednego gracza: Cross Country, Wild Rush, Speed Cross oraz Stadium Circuit, ale nie zabraknie też rozgrywki w trybie wieloosobowym.

Gra jest dostępna w wersji standardowej oraz specjalnej, w skład której wchodzi pakiet 5 ekskluzywnych dodatków, stanowiących cały Season Pass.

Jeśli Gravel wzbudziło wasze zainteresowanie, to od dzisiaj na wszystkich platformach dostępna jest bezpłatna wersja demo. Warto przetestować.

Gravel – zwiastun premierowy

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów