Znamy datę premiery Metro Redux na konsoli Nintendo Switch

Metro Redux
Metro Redux

Wydawca Deep Silver i studio 4A Games ogłosili oficjalnie, o czym plotkowano już od kilku dni. Metro Redux, czyli pakiet dwóch odsłon z serii Metro: Metro 2033 i Metro: Last Light, zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch już 28 lutego 2020 roku.

Ponadto, Metro Redux na Nintendo Switch zawierać ma wszystkie wydane rozszerzenia do Metro: Last Light, oferując 10 godzin dodatkowej rozgrywki. Gracze będą mogli zwiedzać moskiewskie metro w jednym z dwóch trybów – „Przetrwanie” o survivalowym charakterze oraz „Spartanin”, pozwalającym graczom bardziej skupić się na walce.

Co ważne, obie gry oraz dodatki składające się na Metro Redux zostaną zawarte na 16GB kartridżu, bez konieczności dodatkowego pobierania zawartości w dniu premiery. Ponadto gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe w sieci Empik, Media Expert lub RTV Euro AGD, otrzymają dodatkowo ekskluzywną Skrzynię Strażnika, zawierającą zestaw przypinek, etui na pudełko, dwustronną okładkę gry, cztery dwustronne litografie oraz dwustronny plakat formatu A2.