Znamy datę premiery Dead Cells. Edycja pudełkowa dostępna na PlayStation 4 i Switcha

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dead Cells Early Access
Dead Cells Early Access

Dead Cells, dostępne od maja zeszłego roku w fazie Early Access na platformie Steam, zgarnęło wiele pozytywnych opinii. Jedną z nich wystawił w swoim przeglądzie Jakub, który w listopadzie pisał, że Dead Cells jest już niemal indykiem kompletnym (czytaj). Na początku roku dowiedzieliśmy się, że ekipa ze studia Motion Twin, planuje w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy wypuścić ostateczną wersję gry i to również na konsole.

Dzisiaj programista ogłosił, że jego produkcja zadebiutuje w pełnej wersji w sierpniu tego roku na PC oraz platformach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Mało tego, deweloper związał się z wydawcą  Merge Games,  dzięki czemu Dead Cells trafi także na półki sklepowe, ale tylko w edycji na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Poniżej możecie zobaczyć jak będzie się prezentowała edycja pudełkowa.

Dead Cells już okazało się sporym sukcesem na PC, sprzedając się w liczbie przekraczającej 700 tys. kopii.

Dead Cells Ps4

Dead Cells Ps4

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów