Zestaw darmowych gier PC od Ubisoftu – Watch Dogs, Assassin’s Creed: Black Flag, World In Conflict: Complete Edition

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

W cyfrowym sklepie Uplay niedawno Ubisoft rozdał kilka gier. Akcja została wydłużona i pod tym linkiem możecie wzbogacić swoje konto o następujące produkcje:

  • Watch Dogs – przygodowa gra akcji o otwartym świecie wyprodukowana przez Ubisoft Montreal. Historia toczy się w mieście Chicago, w stanie Illinois, około roku 2013 i opowiada o mężczyźnie imieniem Aiden Pearce, który włamał się do chicagowskiego ctOS (Central Operating System, pol. Centralny System Operacyjny), scentralizowanego systemu komputerowego, który kontroluje niemal każdy element technologii w mieście oraz zawiera informacje o wszystkich mieszkańcach metropolii, które można wykorzystać do różnych celów. Siostrzenica głównego bohatera (Lena Pearce) została zamordowana, dlatego Aiden kieruje się zemstą i chce wziąć odwet na zabójcach.
  • Assassin’s Creed: Black Flag – przygodowa gra akcji stworzona przez Ubisoft Montreal, szósta odsłona głównej serii Assassin’s Creed. Akcja tytułu rozgrywa się na XVIII-wiecznych Karaibach, gdzie gracz wciela się w kapitana statku pirackiego „Kawka” – Edwarda Jamesa Kenwaya.
  • World In Conflict: Complete Edition – produkcja została stworzona przez Massive Entertainment. Czas akcji gry to rok 1989, w którym problemy ekonomiczne, zmuszają Związek Radziecki do wkroczenia na teren Europy Zachodniej, wchodząc w konflikt z wojskami NATO.
  • Ghost Recon Wildlands – Trial
  • Tom Clancy’s: The Division – Trial
Darmowe Gry Od Ubisoftu

Darmowe gry od Ubisoftu

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Anonim pisze:

    Rozdawali te gry wcześniej, ale okazja i tak niezła jeśli ktoś ich jeszcze nie dodał.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów