Zestaw darmowych gier PC od Ubisoftu – Watch Dogs, Assassin’s Creed: Black Flag, World In Conflict: Complete Edition

Watch Dogs 1

W cyfrowym sklepie Uplay niedawno Ubisoft rozdał kilka gier. Akcja została wydłużona i pod tym linkiem możecie wzbogacić swoje konto o następujące produkcje:

  • Watch Dogs – przygodowa gra akcji o otwartym świecie wyprodukowana przez Ubisoft Montreal. Historia toczy się w mieście Chicago, w stanie Illinois, około roku 2013 i opowiada o mężczyźnie imieniem Aiden Pearce, który włamał się do chicagowskiego ctOS (Central Operating System, pol. Centralny System Operacyjny), scentralizowanego systemu komputerowego, który kontroluje niemal każdy element technologii w mieście oraz zawiera informacje o wszystkich mieszkańcach metropolii, które można wykorzystać do różnych celów. Siostrzenica głównego bohatera (Lena Pearce) została zamordowana, dlatego Aiden kieruje się zemstą i chce wziąć odwet na zabójcach.
  • Assassin’s Creed: Black Flag – przygodowa gra akcji stworzona przez Ubisoft Montreal, szósta odsłona głównej serii Assassin’s Creed. Akcja tytułu rozgrywa się na XVIII-wiecznych Karaibach, gdzie gracz wciela się w kapitana statku pirackiego „Kawka” – Edwarda Jamesa Kenwaya.
  • World In Conflict: Complete Edition – produkcja została stworzona przez Massive Entertainment. Czas akcji gry to rok 1989, w którym problemy ekonomiczne, zmuszają Związek Radziecki do wkroczenia na teren Europy Zachodniej, wchodząc w konflikt z wojskami NATO.
  • Ghost Recon Wildlands – Trial
  • Tom Clancy’s: The Division – Trial
Darmowe Gry Od Ubisoftu
Darmowe gry od Ubisoftu