Zbliża się zapowiedź nowej odsłony serii Dragon Age?

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Dragon Age Inkwizycja
Dragon Age Inkwizycja

BioWare w przyszłym miesiącu wyda oświadczenie dotyczące serii Dragon Age. Wskazuje na to biuletyn, w którym Casey Hudson, dyrektor generalny studia, daje dość jasno do zrozumienia, że gracze powinni w przyszłym miesiącu uważnie śledzić informacje dotyczące Dragon Age.

„Jeśli śledziłeś blogi, mnie lub Marka Darraha na Twitterze, to wiesz, że pracujemy nad jakimś sekretnym projektem związanym z Dragon Age. Jest to niesamowicie ważna seria dla całego studia. Cieszymy się, że możemy kontynuować jej dziedzictwo. Więcej informacji pojawi się w przyszłym miesiącu (chociaż nie powiem gdzie ich szukać…)” – powiedział Casey Hudson w biuletynie.

Spekuluje się, że informacje dotyczące owego sekretnego projektu związanego z Dragon Age mogą pojawić się przy okazji gali Game Awards, która zaplanowana jest na 6 grudnia. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na konkretne informacje.

Źródło: https://gematsu.com/2018/11/dragon-age-announcement-teased-for-december

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów