Zbliża się duża aktualizacja systemu PlayStation 4 do wersji 5.5

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Wygląda na to, że szykuje się następna istotna aktualizacja oprogramowania systemu konsoli PlayStation 4. Sony Interactive Entertainment zaczyna rekrutować beta testerów. Do tej pory tylko na japońskim blogu PlayStation pojawiło się ogłoszenie o rekrutacji, ale z pewnością komunikaty niebawem zostaną opublikowane także na północnoamerykańskiej i europejskiej wersji PlayStation Blog.

Obecna wersja oprogramowania systemowego PS4 to 5.00 i została wydana w październiku zeszłego roku. Nowa wersja będzie kryła się pod numerem 5.50, więc może być nieco mniejsza niż te, które oznaczane są pełnymi liczbami. Mimo to zmiany, które przyniesie jej instalacja, będą na tyle znaczące, że Sony zdecydowało się na wprowadzenie okresu testowego, który pozwoli uniknąć poważnych błędów przy ostatecznej premierze.

Nie wiemy jeszcze kiedy zadebiutuje aktualizacja 5.50 i jakie nowości oraz zmiany wprowadzi, ale z pewnością Sony nie będzie nas długo trzymało w niepewności.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sinner: Sacrifice for Redemption już dostępny na platformie Discord - https://t.co/V1N4oAm9Sj https://t.co/cY0JxVeEG3
Nowa odsłona Splinter Cell zostanie zapowiedziana podczas X018? - https://t.co/v9bn8Kyfi1 https://t.co/36l6IBdD6h

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch