Sony testuje na PlayStation 4 imprezę dla 16 osób

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Beta testerzy oprogramowania systemowego PS4 i ich znajomi mogą już poczuć na własnej skórze doznania płynące z rozmowy z 15 osobami. Od dziś uczestnicy programu PlayStation Preview otrzymają do dyspozycji aktualizację sporo zmieniającą w imprezowych funkcjach konsoli PlayStation 4.

Największą nowością będzie możliwość zorganizowania imprezy dla maksymalnie 16 osób (to dwa razy więcej niż do tej pory). Gracze do tak licznej imprezy mogą zapraszać tylko graczy będących częścią programu PlayStation Preview.

Impreza Playstation

Oprócz większego rozmiaru imprezy PlayStation, aktualizacja zapewnia lepszą jakość dźwięku dla czatu głosowego i stabilniejsze połączenie sieciowe. Amerykańscy gracze będą jeszcze testowali przeniesienie rozmowy z chatu na formę tekstową, widoczną na innym urządzenie zesparowanym z PlayStation 4.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów