Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

FILMY I SERIALE

Zapowiedziano Wiedźmin: Zmora Wilka, czyli animowany film od Netflixa

Quiz Wiedźmin
Quiz Wiedźmin

Netflix oficjalnie zapowiedział animowany film Wiedźmin: Zmora Wilka. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale fani twórczości Andrzeja Sapkowskiego mogą już zacierać ręce.

Przedstawiciele platformy streamingowej nie ujawnili zbyt wielu szczegółów, dotyczących rzeczonej produkcji. Wiemy jedynie, że Kontynent będzie musiał zmierzyć się z „nowym zagrożeniem”.

Za realizację  odpowiedzialni są twórcy serialowej adaptacji przygód Geralta z Rivii na czele z showrunnerką, czyli Lauren S. Hissrich. Oprawą wizualną zajmie się natomiast koreańskie studio Mir, które stało za takimi anime jak „Voltron: Legendarny Obrońca” czy „Legenda Korry”.

Warto wspomnieć, że serial Wiedźmin zadebiutował na platformie Netflix 20 grudnia ubiegłego roku. Pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków, które oparto o wybrane opowiadania ze zbiorów „Miecz przeznaczenia” oraz „Ostatnie życzenie”.

Dodajmy również, że według badań firmy Parrot Analytics, ekranizacja twórczości Andrzeja Sapkowskiego, była w grudniu popularniejsza od serialu Mandalorian.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement