Zamknięte beta testy Dreams właśnie się rozpoczęły

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Dreams
Dreams

Dreams to nadchodząca produkcja studia Media Molecule powstająca wyłącznie z myślą o konsol PlayStation 4. Deweloper niedawno rozpoczął beta testy, a wczoraj rozesłano prawdopodobnie ostatnią transzę kodów.

Testowa wersja gry nie zajmuje duże, ponieważ zamyka się w 2,5GB. Co ciekawe, podczas pobierania gry tekst pod ikoną pokazuje Creator Alpha, a po całkowitym pobraniu zamienia się na Beta.

Dreams Beta Download

Do dyspozycji dostaniemy większość narzędzi, które pomogą nam stworzyć nasz świat gry, a subskrypcja PlayStation Plus nie jest wymagana podczas grania. Początkowo testy miały trwać do 21 stycznia, ale okres ich trwania został przedłużony, ponieważ studio nie spodziewało się aż tak sporego zainteresowania swoją produkcją.

W tej chwili nie wiemy kiedy Dreams zadebiutuje na konsolach Sony, ale skoro rozpoczęto beta testy, premiera powinna się niedługo odbyć.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów