Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Zamknięte beta testy Dreams właśnie się rozpoczęły

Dreams
Dreams

Dreams to nadchodząca produkcja studia Media Molecule powstająca wyłącznie z myślą o konsol PlayStation 4. Deweloper niedawno rozpoczął beta testy, a wczoraj rozesłano prawdopodobnie ostatnią transzę kodów.

Testowa wersja gry nie zajmuje duże, ponieważ zamyka się w 2,5GB. Co ciekawe, podczas pobierania gry tekst pod ikoną pokazuje Creator Alpha, a po całkowitym pobraniu zamienia się na Beta.

Dreams Beta Download

Do dyspozycji dostaniemy większość narzędzi, które pomogą nam stworzyć nasz świat gry, a subskrypcja PlayStation Plus nie jest wymagana podczas grania. Początkowo testy miały trwać do 21 stycznia, ale okres ich trwania został przedłużony, ponieważ studio nie spodziewało się aż tak sporego zainteresowania swoją produkcją.

W tej chwili nie wiemy kiedy Dreams zadebiutuje na konsolach Sony, ale skoro rozpoczęto beta testy, premiera powinna się niedługo odbyć.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement