Projekty tworzone w Dreams zachwycają. Oto Fallout 4: Dreams Edition

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Fallout 4 Dreams Edition
Fallout 4 Dreams Edition

Dreams zadebiutowało co prawda w miniony piątek, ale wielu graczy już od kilku miesiącu mogło testować grę we wczesnym dostępie. Dlatego też już w dniu premiery czekało na nowych graczy wiele zachwycających projektów stworzonych przez społeczność. Jeśli ktoś myśli, że dzięki produkcji francuskiego studia Media Molecule, można tworzyć jedynie proste gierki, to jest w wielkim błędzie. Fallout 4: Dreams Edition to najlepszy dowód na to, co utalentowana ekipa potrafi zdziałać za pomocą kreatora Dreams. Gdyby w rękach takich ludzi było stworzenie Fallout 76, fani marki mogliby spać spokojnie.

Niewykluczone, że najlepsze projekty realizowane za pomocą Dreams, będą mogły w przyszłości funkcjonować samodzielnie. Jeszcze w zeszłym roku dyrektor kreatywny zdradził, że firma chcę w przyszłości wdrożyć licencję komercyjną. Oznacza to, że gry tworzone w Dreams będą mogły należeć nie do Media Molecule czy Sony, ale do autora. Być może możliwa będzie również opcja eksportu kodu, by dostosować go dla środowiska Windows lub Android.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów