Ys VIII: Lacrimosa of Dana ze świetną sprzedażą

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Falcom poinformował, że najnowsza odsłona cyklu YS, YS VIII: Lacrimosa of Dana, przekroczyła próg 500 000 sprzedanych egzemplarzy. Biorąc pod uwagę fakt, że YS, mimo istnienia na rynku od wielu lat wciąż jest dość niszową serią, jest to naprawdę świetny wynik.

Firma z okazji ogłoszenia zapowiedziała w Japonii również nowe wydanie gry, Christmas Gift Package, które zadebiutuje tuż przed samymi świętami, 20 grudnia. Specjalna edycja będzie zawierała dwie świąteczne kartki oraz dodatkowe kody, umożliwiające pobranie świątecznego motywu oraz zestawu awatarów.

Ósma odsłona serii opowiada historię Adol’a Christina, który wraz ze swoją załogą po zniszczeniu statku przez morskiego potwora budzi się na przeklętej wyspie Seiren. Fabuła skupia się na rozwiązaniu tajemnic wyspy oraz dziewczynie imieniem Dana, żyjącej w innym świecie, która zaczyna pojawiać się w snach głównego bohatera. Pod względem rozgrywki Lacrimosa Of Dana to zręcznościowy JRPG akcji, w którym starcia rozgrywają się bez przechodzenia na oddzielne areny.

YS VIII: Lacrimosa of Dana – Zwiastun produkcji:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów