Ys VIII: Lacrimosa of Dana zadebiutuje na PC 16 kwietnia

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Ys VIII: Lacrimosa of Dana po kilku miesiącach opóźnienia spowodowanego problemami przy portowaniu gry już wkrótce zawita na platformę Steam i GOG. NIS America zapowiedziało dzisiaj wydanie swojej najnowszej produkcji na PC w przyszły poniedziałek, 16 kwietnia. Gracze, którzy zakupią grę w ciągu pierwszego tygodnia od premiery, otrzymają za darmo kosmetyczne DLC, cyfrowy mini art book oraz cyfrową próbkę ścieżki dźwiękowej. Ys VIII: Lacrimosa of Dana w wersji PC będzie również zawierać poprawioną lokalizację, która niedawno została udostępniona na pozostałych platformach.

Ósma odsłona serii opowiada historię Adol’a Christina, który wraz ze swoją załogą po zniszczeniu statku przez morskiego potwora budzi się na przeklętej wyspie Seiren. Fabuła skupi się na rozwiązaniu tajemnic wyspy oraz dziewczynie imieniem Dana, żyjącej w innym świecie, która zacznie się pojawiać w snach głównego bohatera. Pod względem rozgrywki Lacrimosa Of Dana to zręcznościowy JRPG akcji, w którym starcia rozgrywają się bez przechodzenia na oddzielne areny.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana – Zwiastun premierowy:

Źródło: https://gematsu.com/2018/04/ys-viii-for-pc-launches-april-16

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów