Xbox One zyska wyświetlanie czasu potrzebnego do pobrania gry lub aplikacji

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Xbox One S

Xbox One i jego oprogramowanie cały czas są rozwijane przez Microsoft . Tym razem wybrani członkowie programu Xbox Insider będą mogli sprawdzić działanie jednej z nowych funkcji.

Do tej pory podczas pobierania gry lub aplikacji kafelek prezentował jedynie informacja takie jak status instalacji, prędkość pobierania danych i wagę pobieranego pliku.

Czas Pobierania Xbox One

Najnowsza aktualizacja Alpha Skip Ahead wprowadzi pewne udogodnienie, którym jest wyświetlanie czasu potrzebnego do zakończenia instalacji gry/aplikacji lub aktualizacji. Dodatkowa informacja pojawi się zaraz obok statusu pliku, który pobieramy w danej chwili.

Warto dodać, że funkcja nie trafi do każdego członka programu Xbox Insider, więc tylko nieliczni, wybrani przez Microsoft będą w stanie sprawdzić nową funkcję, która później pojawi się w stabilnej wersji systemu.

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/bpvtxv/download_time_indicator_rolls_out_to_select_xbox/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów