Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

Xbox One dostanie wiele nowych funkcji w wiosennej aktualizacji systemu

Xbox One X
Xbox One X

Xbox One rozwija się z aktualizacji na aktualizację, a kolejna większa porcja nowości pojawi się już wiosną. Najpierw dla uczestników programu Xbox Insider, a później dla reszty użytkowników.

Pierwszą z nowości będzie nowy kafelek w menu zasilania, który pozwoli użytkownikowi uruchomić konsolę ponownie. Znajdzie się zaraz obok opcji odpowiedzialnej za wyłączenie kontrolera.

Pojawi się również monitorowanie zadań związanych z Game Pass. Dzięki niemu będziemy mogli sprawdzić nasze postępy i przejrzeć zdobyte osiągnięcia.

Restart

Wiadomości doczekają się drobnej poprawki dodającej priorytety wyświetlania. Będzie można ustawić wyświetlanie wiadomości znajomych w pierwszej kolejności, a od nie znajomych jako chęć nawiązania kontaktu.

Warto nadmienić, że funkcja nie działa jeszcze w oprogramowaniu zakończonym 1902 lub 1904.

Nie zabraknie nowej wirtualnej klawiatury, która będzie mniejsza. Powinna pomóc podczas wysyłania wiadomości w grach pokroju Apex Legends i w momencie, gdy będziemy chcieli wykorzystać kod na przeróżną zawartość.

Wiadomości

Poprawki znajdą się również w usuwaniu gier, system zaproponuje nam nieużywane gry do usunięcia. Przyda się to szczególnie gdy nie mamy miejsca na kolejną grę, a po usunięciu wybranej rozpocznie się instalacja nowej.

W sekcji zarządzania dyskiem twardym będzie można wybrać wiele gier do jednoczesnego usunięcia.

Advertisement. Scroll to continue reading.

To tylko niektóre z nowości przygotowane dla konsol z rodziny Xbox One. Mają pojawić się również niezapowiedziane przez Microsoft funkcje i udogodnienia, a będzie można się o niech dowiedzieć dopiero po dokonaniu aktualizacji.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement