Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

Xbox Game Pass Ultimate z bezpłatną grą w chmurze

Xbox Series X
Xbox Series X

Phil Spancer ogłosił dzisiaj, że we wrześniu  Xbox Game Pass Ultimate obejmie dostęp do gier w chmurze bez dodatkowych kosztów. Członkowie subskrypcji będą mogli zagrać w ponad 100 tytułów z Xbox Game Pass na swoich urządzeniach mobilnych z poziomu chmury, w ramach swojego członkostwa.

Wprowadzenie możliwości grania w chmurze do ekosystemu Xbox, na wszystkie urządzenia jest naturalnym krokiem, uzupełniającym pracę wykonaną nad konsolą Xbox Series X oraz grami na PC w systemie Windows.

Wpis na blogu szczegółowo opisuje zakres zobowiązań, jakie zespół Xbox poczynił względem graczy. Wraz z wypuszczeniem na rynek konsoli Xbox Series X, pojawią się nowe opcje zabawy, takie  jak podjęcie rozgrywki w chmurze oraz usług subskrypcji gier i wspólnej rozrywki na różnych platformach.

Gry od Xbox Game Studios, które będą dostarczane w ciągu najbliższych kilku lat, będą kompatybilne z Xbox Series X jak i Xbox One. Xbox nadal będzie wspierał tryb cross-play, dzięki czemu gracze i ich znajomi razem zagrają na różnych platformach.

Dzięki Smart Delivery gracze będą mogli w jedne tytuł zagrywać się na różnych platformach z rodziny Xbox, nie ponosząc żadnych kosztów. Technologia będzie wspierała, takie tytuły jak Assassin’s Creed: Valhalla, czy Cyberpunk 2077.

Gracze nadal będą mogli w nowe tytułu od Xbox Game Studios, zagrać w dniu premiery w ramach Xbox Game Pass.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement