Xbox Game Pass poznaliśmy nowe gry, które zostaną dodane w czerwcu

Xbox Game Pass

Firma Microsoft ogłosiła kolejną listę gier, które wzbogacą w czerwcu ofertę Xbox Game Pass.

Na początku czerwca do Xbox Game Pass dołączyło 6 gier. Wśród nich było m.in. No Man’s Sky i Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Kolejna czerwcowa aktualizacja nie ma może wielkich hitów, ale mimo to jest kilka pozycji wartych uwagi.

Z nowej listy interesujący jest zwłaszcza kosmiczny triller Observation. To klimatyczna gra science-fiction, w której kierujemy działaniami sztucznej inteligencji statku kosmicznego. AI o nazwie S.A.M. będzie musiała pomóc astronautce Emmie Fisher, poznać skrywane przez tę stację tajemnice. Aby to zrobić, będziemy kontrolować kamery, systemy podtrzymywania życia oraz inne narzędzia niezbędne do tego by rozwiązać zagadkę zaginionej załogi.

Warto zagrać także w wymagającą platformówkę Messenger. W produkcji gracze wcielają się bezimiennego wojownika ninja, którego pragnie uratować swoją wioskę przed oblegającymi ją demonami. By tego dokonać wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż z misją dostarczenia zwoju zawierającego wiadomość, która pomoże uratować klan bohatera.

Nowe gry Xbox Game Pass czerwiec 2020:

  • Messenger – 25 czerwca (Xbox One)
  • Streets of Rogue – 25 czerwca (Xbox One)
  • Night Call – już dostępna (Xbox One)
  • Observation – 25 czerwca (Xbox One i PC)
Xbox Game Pass Czerwiec 2020
Xbox Game Pass Czerwiec 2020