Witchfire, Kursk, Chernobylite i World War 3 na Pixel Heaven 2018

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Pixel Heaven 2018
Pixel Heaven 2018

Podczas zbliżającej się wielkimi krokami, czerwcowej imprezy Pixel Heaven, nie zabraknie polskich tytułów, względem których możemy mieć spore oczekiwania. Takie produkcje jak Witchfire, Chernobylite czy Kursk, już od swoich zapowiedzi pobudzają wyobraźnie graczy i to nie tylko nad Wisłą. Poniżej prezentujemy terminarz prezentacji i spotkań z twórcami wymienionych wyżej produkcji.

  • 9 czerwca o godzinie 12:30, Michał Stępień oraz Krzysztof Wojdyła z JUJUBEE opowiedzą na scenie głównej o grze KURSK;
  • 9 czerwca o godzinie 16:40, Wojciech Wojciech Pazdur ze studia The Farm 51 opowie na scenie głównej o Chernobylite i World War 3;
  • 9 czerwca o godzinie 17:20, Adrian Chmielarz, dyrektor kreatywny studia The Astronauts, w rozmowie Marcinem M. Drewsem, opowie o nowym projekcie zatytułowanym Witchfire.

Festiwal Pixel Heaven 2018 będzie wyjątkowo bogaty. Cała impreza rozpocznie się 7 czerwca branżową konferencją Pixel Connect w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie, a na trzy kolejne dni (8-10 czerwca) przeniesie się do postindustrialnych przestrzeni Starej Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sinner: Sacrifice for Redemption już dostępny na platformie Discord - https://t.co/V1N4oAm9Sj https://t.co/cY0JxVeEG3
Nowa odsłona Splinter Cell zostanie zapowiedziana podczas X018? - https://t.co/v9bn8Kyfi1 https://t.co/36l6IBdD6h

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch