Wiemy co zawiera Season Pass dla Lego Marvel’s Avengers

LegoMarvelAvengers launch e1458249392852

Gry z serii Lego zawsze miały jeden problem, otóż po ich ukończeniu oraz znalezieniu wszystkiego co było możliwe, nie ma już w ich świecie nic do roboty. Dosłownie! Jednak twórcy wyszli temu na przeciw i dziś dowiedzieliśmy się co takiego znajdziemy w przepustce sieciowej dla Lego Marvel’s Avengers.

Przez najbliższe kilka miesięcy cyklicznie będą udostępniane paczki z postaciami oraz poziomami, których w sumie będzie około 60 oraz pięć dodatkowych poziomów do przejścia. Małe, a jednak cieszy.

Pierwszą partią dodatków, dostępną od 29 marca będzie „Captain Marvel” wraz z „Mistrzami zła”. W sumie będą one zawierały 19 nowych, grywalnych postaci. Następna w kolejce jest paczka, w skład której wejdą „Czarna Pantera” oraz Doktor Strange z 17 ludzikami z klocków do odkrycia. Kolejna partia DLC będzie gratką dla fanów serialu telewizyjnego „S.H.I.E.L.D” (13 dodatkowych postaci).

Posiadacze Season Pass’a dostaną jeszcze kilka dodatkowych postaci z dodatków „Ant-Man”, „Civil War”. Oczywiście będą one darmowe, a wcześniej były dostępne jedynie dla posiadaczy konsol PlayStation. Każdy element season passa można nabyć oddzielnie w cenie około 11 zł, a całą przepustkę sieciową w cenie około 39 zł.