Wielka Stopa w nowym dodatku do Two Point Hospital

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Two Point Hospital
Two Point Hospital

SEGA i Two Point Studios nie owijają w bawełnę. Dzisiaj zapowiedzieli nowe rozszerzenie do Two Point Hospital i również od dzisiaj jest ono dostępne. DLC zatytułowane Wielka Stopa można nabyć w cenie 37,99 zł.

Zawartość Wielka Stopa sprawi, że gracze będą musieli stawić czoła wachlarzowi nowych wyzwań. W spowitych śniegiem Górach Spiczastych czekają na nich bowiem trzy nowe szpitale, trzy nowe pomieszczenia lecznicze, kolekcja zimowych dekoracji i mebli, 34 nowe charakterystyczne dla regionu choroby (w tym dziewięć widocznych). Zdecydowaną gwiazdą rozszerzenia jest także tytułowa Wielka Stopa.

Lokalny celebryta Bartholomew F. Yeti, choć na co dzień trzyma się na uboczu, już od wielu lat wysyła petycje, w których domaga się lepszej opieki zdrowotnej. Pan Yeti potrzebuje pomocy w zwalczaniu tak poważnych chorób, jak spocenie złośliwe, sercoziębłość czy pochrapywanie wzorzyste. Placówki medyczne można znaleźć w Hotelu Underlook – niezwykle popularnym ośrodku narciarskim, a także w nieco rozpadającym się Ośrodku badawczym w Swelbard, czy w oddanym pod zabudowę szpitala niezwykle okazałym Zamku Roquefort.

Gra Two Point Hospital zadebiutowała 30 sierpnia na PC. Nasą recenzję możecie przeczytać tutaj.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów