Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo na GOG

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona
Wiedźmin Edycja Rozszerzona

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona jest dostępny za darmo na platformie GOG.com. Aby uzyskać darmową kopię gry, należy spełnić dwa warunki.

Po pierwsze wszyscy zainteresowani pierwszą odsłoną przygód Białego Wilka, muszą posiadać w swojej bibliotece Gwinta, czyli karciankę osadzoną w wiedźmińskim uniwersum.

Drugi krok to konieczność zapisania się do newslettera serwisu GOG.com. Gdy spełnicie wspomniane warunki, możecie cieszyć się własnym egzemplarzem gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona.

Oprócz pierwszej części serii Wiedźmin, użytkownicy otrzymają również pakiet kart do gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana.

Debiutancka odsłona przygód Geralta z Rivii od studia CD Projekt RED zadebiutowała na rynku w 2007 roku. Tytuł dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych.

Zobacz także:

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement