Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za darmo na GOG

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Wiedźmin: Edycja Rozszerzona
Wiedźmin Edycja Rozszerzona

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona jest dostępny za darmo na platformie GOG.com. Aby uzyskać darmową kopię gry, należy spełnić dwa warunki.

Po pierwsze wszyscy zainteresowani pierwszą odsłoną przygód Białego Wilka, muszą posiadać w swojej bibliotece Gwinta, czyli karciankę osadzoną w wiedźmińskim uniwersum.

Drugi krok to konieczność zapisania się do newslettera serwisu GOG.com. Gdy spełnicie wspomniane warunki, możecie cieszyć się własnym egzemplarzem gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona.

Oprócz pierwszej części serii Wiedźmin, użytkownicy otrzymają również pakiet kart do gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana.

Debiutancka odsłona przygód Geralta z Rivii od studia CD Projekt RED zadebiutowała na rynku w 2007 roku. Tytuł dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych.

Zobacz także:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów