Wiedźmin 3 trafi do Xbox Game Pass?

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Wiedźmin 3
Wiedźmin 3

W serwisie Twitch pojawiła się reklama Xbox Game Pass, która informuje, że Wiedźmin 3 trafi do usługi Microsoftu.

Przy produkcji CD Projekt RED pojawił się napis, sugerujący, że dzieło polskiego studia dostępne będzie jedynie w konsolowej wersji abonamentu.

Wspomniany materiał promocyjny oprócz ostatnich przygód Geralta z Rivii prezentuje również gry dostępne dla subskrybentów od jakiegoś czasu. Mowa tu o takich tytułach jak Gears 5, The Outer Worlds i Devil May Cry 5.

Rodzima produkcja może nie być jedyną nowością, przygotowaną przez Microsoft. Amerykańska firma zapowiadała, że ujawni dziś kilka nowych pozycji, które trafią do wspomnianej usługi. Jedną z nich może być Rage 2, które można znaleźć w sekcji przeznaczonej dla abonentów.

Przypomnijmy, że Wiedźmin 3 zadebiutował na rynku w 2015 roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów