Bohaterowie z Wiedźmina 3 w Resident Evil 2

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Wiedźmin 3 I Re2
Wiedźmin 3 I Re2

Jeśli tęsknicie za bohaterami z Wiedźmin 3: Dziki Gon, dzięki modderom możecie przenieść ich praktycznie do każdej popularnej gry. Pomimo nadchodzącej premiery Resident Evil 3, społeczność modderów nadal wydaje sporo ciekawych dodatków do remaku Resident Evil 2.

Niedawno opublikowano na portalu NexusMods nowy dodatek, który do rozgrywki wprowadza Yennifer i Triss. Pierwsza z nich zastępuje model postaci Ady Wong, a druga zmienia Claire.

Wiedźmin 3 mody do RE2

Wiedźmin 3 mody do RE2

Wcześniej w sieci pojawił się mod, który zastępował Claire Redfield, postacią Ciri. W tym wypadku wraz z bohaterką do Resident Evil 2 została przeniesiona jej charakterystyczna broń – srebrny miecz Zirael, który jest używany zamiast standardowego noża bojowego. Ta modyfikacja zostało zatwierdzone przez studio CD Projekt RED i można ją pobrać stąd. Instalacja wymaga menedżera modów FluffyQuack.

Ada Wong z serii Resident Evil – całkowicie naga 5 kg figurka trafiła do sprzedaży

Mody pobierzecie ze strony NexusMods:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów