Wiedźmin 3 – nowy mod pozwala przejść całą grę postacią Ciri

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Cosplay Ciry autorstwa Ladee Danger https://twitter.com/Brttnymchlle
Cosplay Ciry autorstwa Ladee Danger https://twitter.com/Brttnymchlle

Jak wiecie, w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon główną postacią jest Geralt, jednak w niektórych momentach fabuły gracze mają kontrolę nad Ciri, która posiada własne unikalne umiejętności walki. Niektórzy chcieli mieć więcej czasu na granie postacią kobiecą, więc na pewno ucieszycie się z możliwości przejścia całej gry właśnie tą bohaterką.

Sprawdź, czy jesteś dobrym materiałem na Wiedźmina

Nowy mod pt. ProCiri daje taką możliwość. Podobne modyfikacje już były wydawane, ale Ciri miała w nich ograniczone możliwości i występowały różne błędy psujące komfort rozgrywki. Najnowszy mod ProCiri naprawia wiele niedociągnięć poprzedników, a także uzupełnia grę o nową ulepszoną mechanikę.

Ciri w brutalnej akcji zobaczycie na poniższym filmie. Więcej szczegółów na temat modyfikacji znajdziecie na jego oficjalne stronie w serwisie NexusMods. Mod jest dostępny wyłącznie w wersji komputerowej.

Źródło: https://gamemag.ru/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów