Wiedźmin 3 na Nintendo Switch zadebiutuje już w październiku

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Wiedźmin 3 Dziki Gon Switch
Pełny zestaw Wiedźmina 3 na Switcha

Już od jakieś czasu wiedzieliśmy, że kompletna edycja gry Wiedźmin 3 zadebiutuje w tym roku na konsoli Nintendo Switch. Nie znaliśmy jednak dokładnej daty premiery przygód Geralt z Rivii. Jak donosi portal vg247.com, gra pojawi się na półkach sklepowych już 15 października.

Quiz personalny: Sprawdź czy jesteś dobrym materiałem na Wiedźmina

W skład Edycji Kompletnej wchodzą: gra Wiedźmin 3: Dziki Gon,  rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także cała dodatkowa zawartość wydana po premierze. W polskich sklepach wydanie pudełkowe zostało wycenione na około 250 złotych.

Wiedźmin 3 to trzecie część przygód Geralta Rivi wyprodukowana przez polskie studio CD Projekt RED. Jest to gra RPG z otwartym światem, w której z perspektywy trzeciej osoby kierujemy poczynaniami wiedźmina. Produkcja charakteryzują się bogatą fabułą oraz efektownymi potyczkami ze stworami zaczerpniętymi ze słowiańskiej mitologii.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów