Wiedźmin 3 na Nintendo Switch zadebiutuje już w październiku

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Wiedźmin 3 Dziki Gon Switch
Pełny zestaw Wiedźmina 3 na Switcha

Już od jakieś czasu wiedzieliśmy, że kompletna edycja gry Wiedźmin 3 zadebiutuje w tym roku na konsoli Nintendo Switch. Nie znaliśmy jednak dokładnej daty premiery przygód Geralt z Rivii. Jak donosi portal vg247.com, gra pojawi się na półkach sklepowych już 15 października.

Quiz personalny: Sprawdź czy jesteś dobrym materiałem na Wiedźmina

W skład Edycji Kompletnej wchodzą: gra Wiedźmin 3: Dziki Gon,  rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także cała dodatkowa zawartość wydana po premierze. W polskich sklepach wydanie pudełkowe zostało wycenione na około 250 złotych.

Wiedźmin 3 to trzecie część przygód Geralta Rivi wyprodukowana przez polskie studio CD Projekt RED. Jest to gra RPG z otwartym światem, w której z perspektywy trzeciej osoby kierujemy poczynaniami wiedźmina. Produkcja charakteryzują się bogatą fabułą oraz efektownymi potyczkami ze stworami zaczerpniętymi ze słowiańskiej mitologii.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów