Wciąż nie wiadomo kiedy zadebiutuje Star Citizen: Squadron 42

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Star Citizen to chyba największa crowdfundingowa studnia bez dna w historii gier. Gra tworzona latami za pieniądze graczy, od ponad dwóch lat jest dostępna na platformie Steam w wersji wczesnego dostępu i wciąż nie wyszła z fazy alpha.

Moduł Squadron 42, będąca kampanią fabularną do Star Citizen miała ukazać się w tym roku, ale Chris Roberts podczas imprezy CitizenCon 2016 poinformował, że tryb fabularny pojawi się prawdopodobnie w przyszłym roku. Nie padła, żadna konkretna data, za to dowiedzieliśmy się sporo o postępach w produkcji.

Tryb Squadron 42 ma składać się z 28 rozdziałów, które zapewnią przeszło 60 misji. Żadna z nich nie jest jeszcze gotowa by ją zaprezentować.

Squadron 42 nie będzie dostępne dla posiadaczy wczesnego dostępu do Star Citizen. Moduł będzie sprzedawany oddzielnie lub w zestawie.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów