Kolejny statek w Star Citizen dostępny

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę

Tym razem przedstawiona została jednostka czysto ofensywna o nazwie Anvil A4A Huriccane. Jak zapowiadają twórcy, studio Cloud Imperium Games, potężnie uzbrojony, lecz lekko opancerzony statek idealnie będzie sprawdzał się w dynamicznych starciach. Więcej na temat Huriccane możecie przeczytać tutaj.

Jeśli ktoś nie może się oprzeć, a tym samym chce wesprzeć twórców, może zakupić statek już dziś. Koszt to bagatela 175$. Warto zaznaczyć, że obecnie pojazd nie jest jeszcze gotowy do gry, a bezpośredni dostęp do niego powinien zostać odblokowany na przestrzeni tego roku.

Ilość pieniędzy zebranych na Star Citizen przekroczyła właśnie 144 miliony dolarów. Całość uzbierana została przez 1,752,529 osoby wspierające projekt.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/02/25/star-citizen-unveils-anvil-hurricane-attack-fighter-passes-144-million-crowd-funding/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów