Warcraft 3 vs Warcraft 3: Reforged – porównanie graficzne

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Bez tytułu

Jeśli byliście ciekawi, czy Blizzard faktycznie przyłożył się do odświeżenia kultowego trzeciego Warcrafta, mamy materiał w sam raz dla was. Na kanale Candyland pojawiło się porównanie graficzne oryginału z zapowiedzianą podczas ostatniego BlizzConu wersją Reforged. Wszystko wskazuje na to, że fani trzeciej odsłony cyklu nie będą mieli na co narzekać, ponieważ odświeżenie produkcji okazało się dość gruntowne.

Znacznie zostały ulepszone m.in. modele postaci, których na materiale będziecie mogli zobaczyć naprawdę wiele. Twórcy poza poprawioną graficzną mają zaoferować graczom także nowe przerywniki, które zastąpią klasyczne gadające głowy. Warcaft 3: Reforged prezentuje się naprawdę świetnie i pozostaje mieć nadzieję, że gra w dniu premiery uniknie problemów chociażby z rozgrywką multiplayer.

Warcraft 3 vs Warcraft 3: Reforged – porównanie graficzne:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów