War Thunder i Crossout na Poznań Game Arena 2016

WarThunder Knights of the Sea

W czasie targów Poznań Game Arena 2016 będzie można zobaczyć i pograć w najnowsze produkcje MMO Gaijin Entertainment – War Thunder wraz z dodatkiem „Wilki Morskie” oraz Crossout.

War Thunder to wielokrotnie nagradzana gra MMO osadzona w klimatach II Wojny Światowej. Dodatek „Wilki Morskie” to długo oczekiwany, najprawdopodobniej ostatni tryb walki we flagowym tytule rosyjskiego studia. Po raz pierwszy możliwości techniczne wstępnej wersji wodnych pojedynków zaprezentowano podczas tegorocznych targów Gamescom w Kolonii. Pokaz gry, organizowany w ramach Poznań Game Arena 2016, będzie pierwszą okazją w Polsce do przetestowania nowego trybu rozgrywki, opartego na łodziach bojowych.

warthunder_project_1124_2

warthunder_pt-109_1
Crossout to postapokaliptyczne MMO, oparte na systemie drużynowych walk pojazdów. Gra dostępna jest do kupienia na PC w formie Early Access w sklepie Steam od końca września br. Podobnie jak „Wilki Morskie”, Crossout w grywalnej wersji po raz pierwszy pojawi się w Polsce na targach w Poznaniu.

crossout_westland_warrior

crossout_bloodhound

Gry Crossout i War Thunder oddane zostaną do dyspozycji w hali nr 8A na stoiskach firmy ROCCAT oraz Ravcore i Gamezone. Oprócz strefy swobodnej rozgrywki, zaplanowano specjalne turnieje 1 na 1, w których do wygrania będą nagrody ufundowane przez sponsorów.