Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

„Kroniki II Wojny Światowej” powracają do War Thunder

W czasie wydarzenia rozegrać można łącznie 40 najważniejszych bitew II WŚ

War Thunder 1

W War Thunder zawitała kolejna odsłona wydarzenia „Kroniki II Wojny Światowej”. Nowe „Kroniki” dedykowane są 72. rocznicy obchodów Narodowego Święta Zwycięstwa. Przedsięwzięcie ma na celu zrekonstruować łącznie 40 najważniejszych bitew II WŚ. Na graczy, którzy do 10 maja zasiądą w kokpitach samolotów lub we wnętrzach czołgów, czekać będzie mnóstwo unikatowych nagród do zdobycia: pojazdy premium, naklejki oraz dekoracje 3D.

Każdy kolejny dzień „Kronik” to nowe, ekscytujące bitwy zarówno na lądzie, jak i w powietrzu. Na graczy czekają specjalnie odwzorowane pola bitew wszystkich istotnych teatrów działań wojennych z okresu II WŚ, w tym m.in.: ruiny miast w Europie, gorące pustynie Afryki, rozległe tereny ZSRR i tropikalne wyspy Pacyfiku.

Wszystkie wydarzenia są ułożone w porządku chronologicznym zgodnie z wydarzeniami historycznymi. Pierwsze pojedynki rozpoczęły się w 1941 roku od operacji Barbarossa i ataku na Pearl Harbor. W tym tygodniu piloci i czołgiści walczą w Bitwie o Midway oraz w Bitwie pod Stalingradem. Ostatniego dnia zmagań, czyli 10 maja, gracze staną twarzą w twarz na schodach prowadzących do Reichstagu.

W trakcie walk, uczestnicy wydarzenia będą zdobywać „Nagrody Kronik”. Aby otrzymać nagrodę, należy wykonywać zadania poboczne polegające na m.in. na zniszczeniu określonej liczby wrogich pojazdów w trakcie jednej bitwy lub na osiągnięciu wyróżnienia Pomocna Dłoń.

Za każde trzy „Nagrody Kornik” pilot lub czołgista otrzyma unikalne dekoracje dla swoich pojazdów. 6 wypełnionych zadań to gratyfikacja w postaci oryginalnego pojazdu: amerykańskiego samolotu PV-2D lub sowieckiej wersji brytyjskiego czołgu Matilda wyposażonego w działo F-96 76mm. Po uzyskaniu 11 odznaczeń za „Nagrody Kronik” na konto czołgistów trafi brytyjski czołg ciężki A33 Excelsior, natomiast piloci otrzymają sowiecki myśliwiec Yak-3T w wersji dostosowanej do niszczenia czołgów.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement