Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

W przyszłym tygodniu wystartują beta testy Dreams

Dreams
Dreams

Dreams to nadchodząca produkcja studia Media Molecule zmierzająca wyłącznie na PlayStation 4. Pierwotnie beta testy miały ruszyć w zeszłym roku, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Na szczęście co ma wisieć nie utonie i w końcu otwarto zapisy do zamkniętych beta testów (tutaj). Pamiętajcie, że zapis nie daje automatycznego dostępu do nieukończonego kodu gry.

Dreams Ps4

Francuskie studio lub Sony decydują, kto dostanie się do testów, a zaproszenia do nich będą wysyłane stopniowo od 11 stycznia bieżącego roku. Wcześniej mogły zagrać osoby zapisane do newslettera Media Molecule.

Zamknięte beta testy mają trwać od 8 stycznia, a zakończą się 21 dnia tego miesiąca. Ponadto po zakończeniu testów powinna pojawić się wersja gry przeznaczona na PlayStation VR.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement