W listopadzie World of Warcraft obchodzi 15 urodziny

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
World Of Warcraft Anniversary
World Of Warcraft Anniversary

Choć od kilku miesięcy Blizzard świętuje 15 urodziny World of Warcraft, to tak naprawdę kultowa produkcja zadebiutowała dokładnie 23 listopada. Obchody jednak zaczęły się na dobre w sierpniu od premiery WoW Classic. Tym razem twórcy przygotowali kolejną niespodziankę. Od dziś gracze, którzy zalogują się do Battle for Azeroth, otrzymają specjalny pakiet zawierający m.in. zwierzaka: Małego Nefariana (Lil’ Nefarian). Ponadto w czasie całych obchodów rocznicowych na graczy czekają atrakcje, których absolutnie nie wolno przegapić:

Wspomnienia z Azeroth (Memories of Azeroth) – To wydarzenie dostępne jest za pośrednictwem wyszukiwarki rajdów. Gracze udadzą się w podróż do przeszłości i staną do walki z bossami z dodatków The Burning Crusade, Wrath of the Lich King oraz Cataclysm. Gracze, którzy wyjdą z tych prób zwycięsko, otrzymają inspirowanego Śmiercioskrzydłym wierzchowca Obsydianowego Niszczyciela (Obsidian Worldbreaker).

Powrót do Doliny Alterak (Return to Alterac Valley) – Gracze lubujący się w rozgrywkach PVP będą mogli stanąć do walki na polu bitwy Dolina Alterak w jego najstarszej wersji. Zdobądź osiągnięcie „Stary dobry Alterak” (Alterac Valley of Olde), aby otrzymać dwa nowe wierzchowce: Barana bojowego Gromdardy (Stormpike Battle Ram) dla bohaterów Przymierza oraz Basiora Mroźnych Wilków (Frostwolf Snarler) dla wojowników Hordy.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów