Gry Blizzarda mogą pojawić się na urządzeniach mobilnych

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Blizzard

Jakiś czas temu popularna gra battle royale PlayerUnknown’s Battlegrounds została wydana w Chinach na urządzenia mobilne i wygląda na to, że nie będzie to jedyny przypadek wydania tak dużej produkcji na telefony i tablety.

Podczas niedawnego spotkania inwestorów, prezes Mike Morhaime poinformował o możliwości wydania produkcji Blizzarda na urządzenia mobilne, patrząc na to, jak zaawansowane technologicznie stały się mobilne gry na przestrzeni ostatnich lat.

Prezes Blizzard Entertainment, wspomniał również o tym, że żeby dopracować wszystko i wypuścić produkt w wysokiej jakości, potrzebują dużo czasu i pieniędzy. Co za tym idzie, inwestycje mobilne Blizzarda będą miały większy wpływ dopiero w przyszłym roku.

Niewątpliwie wydanie World of Warcraft, Diablo czy Overwatch na urządzenia mobilne, zrobiłoby dużo zamieszania i to nie tylko na azjatyckim kontynencie, ale na całym świecie. Czy jest to jednak dobre posunięcie?

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów