Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

W finalnej wersji Skater XL pojawią się mapy stworzone przez fanów

Skater Xl Art
Skater Xl Art

Skater XL to przykład na to, że steamowy inkubator Early Access czasem działa tak, jak pierwotnie zakładano. Społeczność zebrana wokół produkcji Easy Day Studios bez wątpienia dołożyła swoją cegiełkę do wyglądu finalnej wersji produkcji. Najlepszym dowodem na to jest informacja o tym, że do pełnoprawnej wersji Skater XL trafią trzy mapy zaprojektowane przez graczy. Twórcy wykorzystają prace modderów starając się je jeszcze ulepszyć. Przygotowane przez społeczność mapy to Grant Skate Park, Streets oraz Hűdland Training Facility. Deweloperzy oświadczają, że jest to dopiero początek współpracy z zaangażowaną społecznością. Ciekawostką może być fakt, że modder, autor jednej z wymienionych powyżej map, stał się pełnoprawnym członkiem studia.

Skater XL – trailer

Prace nad Skater XL ciągle trwają, a zakładana na początek lipca premiera nieco się przesunęła. Według najnowszych informacji produkcja ekipy Easy Day Studios zadebiutuje na rynku 28 lipca. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. W niedalekiej przyszłości powinniśmy doczekać się portu na Nintendo Switch, najprawdopodobniej pod koniec roku.

Zachęcam do zapoznania się z głównymi, przedstawionymi przez wydawcę, cechami produkcji:

Główne cechy gry:

  • Niezależność – Skater XL wyróżnia się brakiem wcześniej zaprogramowanych trików, oferując graczowi pełną kontrolę nad postacią za pomocą gałek analogowych. Obie gałki w kontrolerze odpowiadają nogom postaci, a każde ich wychylenie powoduje ruch daną kończyną. System ten działa podobnie jak gra na instrumencie i oferuje pełną kontrolę oraz wolność, niezależnie od tego czy zwiedzasz miejscówki w trybie dowolnym czy rozpędzasz się do szalonej prędkości.
  • Graj jako prawdziwe gwiazdy – Wciel się w znanych i szanowanych profesjonalistów, takich jak Tiago Lemos, Brandon Westgate, Evan Smith oraz Tom Asta. Każdy z nich ma unikalny sprzęt dopasowany do swojego stylu.
  • Zwiedzaj kultowe miejscówki – W Skater XL gracz może jeździć w dokładnie odwzorowanych, legendarnych lokacjach, gdzie w przeszłości karkołomne triki wykonywali najwięksi tego sportu. Na start gra będzie dysponować trzema wielkimi mapami zlokalizowanymi w Kalifornii i na Zachodnim Wybrzeżu USA.
  • Dostosuj deskę i postać – Nieskończona ilość opcji personalizacji: od wyglądu postaci, po akcesoria osobiste i sprzęt, w tym kółka, ośki i powierzchnię deski.
  • Graj w trybie dowolnym – Eksploruj swobodnie każdy obszar. W otwartym otoczeniu gracz może sam zdecydować jak daleko zajdzie, dopracowując skomplikowane sztuczki, lub po prostu jeżdżąc po okolicy i zwiedzając ją.
  • Dołącz do aktywnej społeczności – Wskocz w pełną pasji społeczność ponad 50 tysięcy graczy na Discordzie, którzy tworzą ziny, filmiki, marki i setki modów. Zostań częścią wielkiego ekosystemu, dołącz do sieciowej subkultury i dziel się swoją twórczością!

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Warhammer 40,000: Battlesector to kolejna produkcja, która rozgrywa się w świetnym uniwersum Warhammera. Games Factory rozdaje licencje na lewo i prawo, być może przez...

RECENZJE GIER

The Medium pierwotnie ukazało się pod koniec stycznia tego roku na konsolach Xbox Series X|S oraz na komputerach stacjonarnych z systemem Windows. Bloober Team...

TANIE GRANIE

Rozpoczełą się jesienną wyprzedaż Ubisoftu w ich sklepie Ubisoft Store. W ramach promocji można kupić po obniżonej cenie gry z portfolio firmy, od klasyków po najnowsze Watch...

RECENZJE GIER

Nie ma bardziej widowiskowego sportu motorowego niż WRC. Żadne robienie kółek po asfaltowych czy nawet żwirowych torach nie ma nawet startu do widoku „osobówki”...

Advertisement