W Dying Light irytujący bug psuje zabawe

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Choć od premiery Dying Light minęło, już kilka dni, a największe serwisu wystawiły już grze całkiem przyzwoite noty, to jednak niedoskonałości ujawniają się często dopiero z czasem. Wielu graczy na całym świecie, niezależnie od platformy, narzeka na utratę wszelkich postępów w grze. Rzecz dzieje się zawsze w tym samym momencie, ale nie dotyka wszystkich graczy. 

Jak to wygląda? Gdy gracz jest przed rozpoczęciem questu Siblings (22% postępów gry) konsola się zawiesza, a po jej ponownym uruchomieniu tracimy wszystkie zdolności oraz bronie. Co ciekawe, fabuła idzie dalej, ale niestety bez uzbieranych wcześniej przedmiotów zdobytych zdolności nie sposób dalej kontynuować grę. Jedynym rozwiązaniem jest rozpoczęcie gry na nowo i zabezpieczenie się na przyszłość zapisaniem stanu gry na pamięci zewnętrznej.

Techland już wie o występowaniu takowego błędu i zapewnia, że działa by jak najszybciej go naprawić. Kiedy to nastąpi? Niestety nie wiemy ile może potrwać przygotowanie patcha.

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. Kacper Ufnal pisze:

    To ja mam pytanie:ja mam ten bug nieco wcześniej bo na początku gry.Mam te 2% historii,wyłączam grę.Następnego dnia chcem sobie dalej pograć i tego savea nie ma i muszę grac od nowa.Da się jakoś ten błąd usunąć czy nie?Jakieś pliki do pobrania czy co? Pomóżcie

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów