Uporządkuj swoje ładowarki w domu – jak to zrobić?

Ładowarki
Ładowarki

Dzisiejszy użytkownik elektroniki posiada wiele gadżetów oraz sprzętów mobilnych. Ich duża ilość potrafi jednak spowodować wiele problemów. Jednym z nich jest wybieranie, który ma pierwszy trafić pod ładowarkę, gdy baterie lub akumulator, odmawiają posłuszeństwa.

Wiele urządzeń równa się wiele kabli. W efekcie często na ziemi powstają kablowe zasieki, przez które trzeba przeskakiwać, a używanie w czasie ładowania różnorodnych sprzętów staje się nieporęczne. Również wpinanie wielu ładowarek do listwy nie jest optymalnym rozwiązaniem. Kable się plątają, urządzenia spadają, a pod stopami tworzy się jeden wielki chaos. Urządzenia ładować trzeba, jednak istnieją sposoby by robić to sprawniej z zachowaniem dotychczasowej szybkości.

Ładowarki z szybkim ładowaniem

Firmowe ładowarki są już często wyposażone w technologie szybkiego ładowania – w rezultacie sprzęt jest w stanie naładować się w kilkadziesiąt minut, a nie kilka godzin. Oryginalne kable również pozwalają na skrócenie czasu ładowania. Są to powody, dla których trudno jest rozstać się z znaną i używaną codziennie ładowarką. Można ją jednak efektywnie zastąpić i nie stracić na szybkości zasilania sprzętu.

Na rynku dostępne są różne ładowarki wieloportowe, które pozwalają podpiąć jednocześnie kilka urządzeń i szybko naładować je w tym samym czasie. Przykładem, który bardzo dobrze wypada w przeprowadzanych przez użytkowników testach jest Power Source od Green Cell. Jest to ładowarka o całkowitej mocy 75W, która zapewnia wszystkie potrzebne porty w nowoczesnej kompaktowej formie. Ładowarka Power Source dzięki technologii Power Delivery umożliwia ładowanie z mocą do 60W wszystkich ultrabooków i tabletów, które wyposażone są w port USB-C. Dzięki inteligentnym portom Power Source sam dobiera optymalną prędkość ładowania do podłączonych urządzeń.

Green Cell
Green Cell

Zapanuj nad kablami

Power Source od Green Cell to przykład dodatku, który pozwala na utrzymanie porządku bez strat na jakości. Każde urządzenie wcześniej czy później trzeba będzie naładować, jednak nie musi ono stać w kolejce do energetycznego koryta. Dzięki Power Source możliwym stanie się wygodniejsze ładowanie wielu urządzeń jednocześnie oraz pełniejsze i szybsze skorzystanie z ich technologicznego potencjału.