Twórcy Hatred musieli zmienić jego trailer

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Ciekawe, czy panowie z małego gliwickiego studia Destructive Creations spodziewali się, że tyle namieszają już pierwszym materiałem ze swojej debiutanckiej produkcji. Hatred w przeciągu kilku godzin został okrzyknięty najbrutalniejszą grą ostatnich lat, a jej zwiastun wywołał spore zamieszanie i stał się przyczynkiem do dyskusji na temat granicy brutalności w grach komputerowych.

W sieci pojawił się zmieniony trailer, który w pierwotnej wersji ukazał się w zeszłym tygodniu. Z materiału usunięte zostało logo silnika Unreal Engine, w oparciu o który została stworzona gra oraz oznakowania mundurów i radiowozów skrótem NYPD. Twórcy silnika nie chcieli być reklamowani przez tak brutalną i kontrowersyjną produkcją. Z kolei o usunięcie skrótu będącego znakiem rozpoznawczym nowojorskiej policji, poprosiło samo miasto Nowy Jork. Twórcy gry spełnili te życzenie, choć jak napisali na oficjalnym koncie YouTubemyśleliśmy, że (skrót NYPD – dop. aut.) jest własnością publiczną, a nie znakiem towarowym.

Jeśli jeszcze nie widzieliście to zobaczcie, o co tyle hałasu.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów