DAYMARE: 1998 – nowy horror od Destructive Creations zadebiutuje w przyszłym roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Daymare 1998
Daymare 1998

Gliwickie studio Destructive Creations nie lubi siedzieć w jednym gatunku. Po stworzeniu kontrowersyjnej strzelanki Hatred, wydali w tym roku świetnego RTS-a Ancestors Legacy, a już w przyszłym roku zmierzają wydać horror DAYMARE: 1998. Przy tworzeniu gry polska firma połączyła siły z Invader Studios, zdolną ekipą pracującą chociażby przy remake’u Resident Evil 2. Efekty współpracy deweloperów możemy podziwiać na pierwszym zwiastunie.

DAYMARE: 1998 będzie trzecioosobowym horrorem, z mocno zaakcentowanym aspektem survivalowym. Twórcy zapowiadają hardcorową mechanikę przetrwania oraz trudnych do zabicia wrogów. Strategiczne podejście do walki oraz rozwiązywanie zagadek, będzie kluczowe do osiągnięcia sukcesu. W grze wcielmy się w trójkę bohaterów – elitarnego żołnierza, pilota helikoptera oraz leśniczego. Odkrywają oni straszną tajemnicę pobliskiego ośrodka badawczego, który na skutek eksperymentów, przekształcił spokojne miasteczko w prawdziwą strefę śmierci.

Gra DAYMARE: 1998 zadebiutuje na PC w drugim kwartale 2019 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów